Queensmurfs

Žaidimų paskyrų el. parduotuvė

APIE

Klientas:
QUEENSMURFS

Kategorija:
Skaitmeninių produktų el. parduotuvė

Trukmė:
2 Savaitės

Būna ir nesėkmių

“Niekas negali garantuoti sėkmės kiekvienam projektui. Mūsų bendradarbiavimas su queensmurfs.com, prasidėjo  2022 metais, tai buvo didelis išbandymas. Svetainės dizainas ir funkcionalumas buvo puikūs, tačiau nepaisant pastangų, pardavimų nepavyko pagerinti.

Mūsų nuomone, projektas patyrė nesėkmę dėl nepakankamo srauto valdymo. Nors klientas teigė, jog planavo pritraukti klientus iš JAV,  vistiek nepakankamai rimtai vertino vietinės rinkos specifiką. Nepavyko tinkamai išnaudoti organinio srauto potencialo, o kliento bandymai tvarkyti reklamas per Google Ads buvo niekam tikę

Galbūt kyla klausimas, kodėl įtraukti į portfolio nepavykusį projektą? Mes norėjome parodyti, kad verslo kelyje susiduriama su iššūkiais, ir kad sėkmė ne visada ateina lengvai. Galime tai pasisavinti kaip svarbią pamoką: prieš pradedant naują verslą, reikia kruopščiai išanalizuoti rinką ir palikti pakankamai resursų reklamai.

Nepaisant nesėkmės, projektas suteikė mums vertingą patirtį, kuri padės kitiems projektams pasiekti sėkmę.

Šiuo metu queensmurfs.com vėl veikia, nes mes pasiėmėme šį projektą į savo rankas. Kol kas tai veikia kaip suvenyras , tačiau tikimės jį atnaujinti ir pradėti generuoti pelną.”