Degames

Maisto užsakymo svetainė, kaip ir IOS/ANDROID programėlės

APIE

Klientas:
DEGAMES

Kategorija:
Skaitmeninių prekių el. parduotuvė

Trukmė:
4 Metai

4 metų sklandi veikla: "degames.lt"

Padarėme “degames.lt” elektroninę parduotuvę, kuri jau sklandžiai veikia 4 metus. Tai buvo viena iš pirmųjų lietuviškų internetinių parduotuvių, kurioje buvo parduodami žaidimai ir prenumeratos. Per 4 metus reguliariai atlikdavome būtinus atnaujinimus, keisdavome dizainą pagal klientų poreikius. Klientai buvo apmokyti naudotis, visom reikiamoms svetainės funkcijom, ir beveik viska šiuo metu jau atlieka patys.

Projekto pradžioje jau per pirma paleidimo mėnesius “degames.lt” gavo kelis tūkstančius euru apyvartos. Pastaraisiais dvejais metais visi lankytojai svetainėje buvo 100% organiniai, ir tai buvo pasiektą be jokios reklamos. Nepaisant konkurencijos, projektas iki šiol sėkmingai veikia rinkoje. Be to, po “degames” projekto sukūrimo pradėjo atsirasti vis daugiau panašių paslaugų tiekėjų, kurie pasirinko mūsų kurtos svetainės pavyzdį kaip įkvėpimo šaltinį.

“Degames” projektas išties buvo iššokes į aukštumas, būtent tokiai, naujai, neįprastai nišai. Tai tik parodo, jog kurtos svetainės tikrai generuoja pardavimus!